O nas

Jesteśmy rodzinną firmą optyczną, świadczącą usługi dla mieszkańców Podbeskidzia od 1976r.

Optyka jest naszą pasją i tradycją dlatego od wielu lat oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Rozwijamy i zmieniamy się dla Państwa. Wiedza i doświadczenie zawodowe, a także otwartość, zostały docenione przez liczne grono zadowolonych klientów i pomogły zbudować wieloletnie, trwałe relacje. To, co nas wyróżnia na rynku, to doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do klienta.

Należymy do grup:

Ogólnopolska grupa zrzeszająca eksperckie salony optyczne, które gwarantują najwyższą jakość usług i niezmiernie wysoki poziom wiedzy specjalistów. W ofercie salonów należących do grupy znajdują się soczewki progresywne multiDIOP. Grupa skupia się na problemach swoich klientów i w profesjonalny sposób dąży do ich rozwiązania.

Dzięki przynależności do grupy „Diamentowy Optyk”, jako jedna z nielicznych firm i jedyna w regionie możemy zaoferować produkty licencjonowanych marek:

Grupa zrzeszająca niezależne profesjonalne salony optyczne. Znajdują się w niej wyłącznie salony z wieloletnią tradycją, zatrudniające wysokiej klasy specjalistów z ogromnym doświadczeniem, a także gwarantujące najwyższą jakość produktów i usług.

Dzięki przynależności do grupy „Optyka Premium” możemy zaoferować produkty licencjonowanych marek.

logo frido mystique

Nasi partnerzy

jzo

Bony upominkowe

Bon upominkowy jest świetnym pomysłem na prezent. Podaruj go bliskiej osobie!

Zamów bon upominkowy
bon2

Chcesz sprawdzić swój wzrok?
Umów się na badanie!

Kontakt
Ustroń:  33 858 76 67,  33 854 13 90
Wisła:  33 855 30 84